PRACUJ TYM CZYM LUBISZ

Lekarze współpracujący z Dental ID

Dental ID jest polską firmą oferującą wysokiej jakości wiertła oraz narzędzia stomatologiczne. Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem europejskich uznanych marek:

-Dumont Instruments & Co. (Belgia) – wiertła stomatologiczne

-AR Instrumed (Niemcy) – narzędzia stomatologiczne oraz ortodontyczne

-Nikinc Dental (Holandia) – maszynowe pilniki endodontyczne NiTi

Oferujemy również szeroki asortyment gumek stomatologicznych znanej marki EVE Ernst Vetter GmbH.

W odpowiedzi na potrzeby lekarzy stomatologów stale poszerzamy nasze portfolio o produkty najwyższej jakości.

Nasi eksperci działają na terenie całej Polski. W trosce o komfort pracy naszych klientów, na indywidualnych spotkaniach dysponujemy próbnikiem ponad 1000 produktów. Dzięki temu specjaliści mają pewność wyboru ich narzędzi pracy i pracują tym czym lubią. 

Lekarz stomatolog Marcin Jarmołowicz

Lekarz stomatolog, ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od 2019 rok jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W tym samym roku ukończył Curriculum Endodontyczne (prestiżowy cykl szkoleń dotyczący leczenia kanałowego) organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.
W 2018 roku rozpoczął pracę jako asystent na Katedrze Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Na co dzień zajmuje się leczeniem endodontycznym i zachowawczym pod mikroskopem. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczęszczając na liczne kursy i konferencje.

Prowadzi nasze kursy endodontyczne Endo Smart.  

W wolnym czasie lubi podróżować, a jego pasją jest jazda na snowboardzie i żeglarstwo.

Przewiń do góry