Producenci Dental ID

Wiertła stomatologiczne Dental ID wyprodukowane przez RDT, szwajcarskiej produkcji

RDT GmbH

RDT GmbH jest austriacką firmą, która już od ponad 10 lat nabywała bogatych doświadczeń w zakresie produkcji materiałów obrotowych. Swoją solidną ekspercką pozycję RDT GmbH zbudowało współpracując z kluczowymi w swojej branży podmiotami w Niemczech i Austrii.

U podstaw działań nastawionych na innowacje leży pragnienie poprawy jakości i komfortu pracy środowiska stomatologicznego, poprzez dostarczenie produktu, który będzie w pełni odpowiadał na potrzeby specjalistów.

Logo firmy produkującej narzędzia stomatologiczne Ar Instrumed

AR Instrumed

AR Instrumed to renomowana niemiecka marka narzędzi wytwarzanych przez profesjonalistów, które zapewniają wysoki standard, dokładność i precyzję pracy przy pacjencie. Dzięki praktycznym, ergonomicznym kształtom i ciekawemu designowi cieszą się szerokim zainteresowaniem specjalistów. W ofercie posiadamy szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi, niezbędnych do wykonywania wszystkich procedur stomatologicznych.

Wiertła stomatologiczne marki Edenta, logo

Edenta

Edenta jest jednym z liderów w sektorze instrumentów obrotowych wykorzystywanych w stomatologii. Ta szwajcarska firma z ponad 50 letnią tradycją dostarcza uniwersalne instrumenty do wielu zastosowań od przygotowania ubytku, przygotowania korony zęba, przygotowania licówki po leczenie przyzębia.

Dzięki własnemu działowi badań i rozwoju Edenta sięga po najnowocześniejsze technologie i w oparciu o szwajcarską precyzję buduje certyfikowaną jakość w ponad 120 krajach na świecie. Instrumenty diamentowe oraz z wolframu węglika to synonimy niezawodności i szwajcarskiej precyzji z pieczęcią jakości.

Wiertła stomatologiczne Dumont logo

Dumont Instruments & Co

Wiertła stomatologiczne Dumont, belgijskiej firmy, która jest liderem w branży na rynku francuskim. Wiertła diamentowe Dumont z naturalnym nasypem diamentowym, co znacząco wpływa na efektywność pracy i trwałość wiertła.

Różyczki z podwójnym nacięciem, jest flagowym produktem Dumont Instruments & Co. To rozwiązanie zostało opatentowane i przy aprobacie specjalistów stomatologów wprowadzone z sukcesem na rynki światowe, co potwierdza jego skuteczność i jakość.

Marka Durr Dental produkująca środki do dezynfekcji w stomatologii

Dürr Dental

Dürr Dental to rozpoznawalna marka, która od 80 lat kojarzona jest z postępem, innowacją oraz jakością w stomatologii. Dürr Dental doprowadziło do perfekcji produkty do dezynfekcji, czyszczenia i konserwacji konkretnych obszarów gabinetów, pracowni i narzędzi stomatologicznych oraz wierteł.