WIERTŁA STOMATOLOGICZNE

Wiertła stomatologiczne Dumont

Dental ID jest wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości wierteł belgijskiej marki DUMONT INSTRUMENTS & CO. Producent ten od ponad 50 lat kreuje rozwiązania technologiczne i zaopatruje specjalistów na całym świecie w instrumenty najlepszej klasy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ok. 5 tysięcy modeli wierteł, w tym wiertła diamentowe oraz wiertła z węglika spiekanego.

Wiertła stomatologiczne Dumont

NARZĘDZIA STOMATOLOGICZNE

Narzędzia stomatologiczne

Jako jedyni w Polsce oferujemy specjalistyczne narzędzia równie renomowanej, niemieckiej marki AR INSTRUMED.
Znajdą Państwo u nasz szeroką gamę narzędzi do stomatologii zaczynając od tych podstawowych diagnostycznych, kończąc na specjalistycznych narzędziach chirurgicznych. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, wytwarzane przez wykwalifikowanych profesjonalistów by zapewnić wysoki standard dokładności i precyzji.

Narzędzia stomatologiczne tytan

GUMKI STOMATOLOGICZNE

Gumki stomatologiczne EVE


Produkty niemieckiej, uznanej marki EVE Ernst Vetter GmbH to specjalistyczne instrumenty polerujące oraz szlifujące. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór modeli wykonanych z najwyzszej jakości materiałów - gumki silikonowe jak i pokryte diamentem.

Gumki stomatologiczne EVE

ZBIERAJ Z NAMI PUNKTY!

ODBIERAJ ATRAKCYJNE NAGRODY

Zapisz się do programu lojalnościowego Dental ID

Zasady są proste!

Każda Twoja złotówka wydana w Dental ID to jeden punkt w programie. Na koniec roku 2022 policzymy wszystkie Twoje punkty dzięki którym wybierzesz jedną z nagród.

Sprawdź jakie przygotowalismy dla Ciebie nagrody!

Zobacz: Zasady Programu oraz Regulamin 

W razie pytań napisz lub zadzwoń:

e-mail: p.kocinska@dentalid.pl

kom. 690 800 896

 

Przewiń do góry