WIERTŁA STOMATOLOGICZNE

Wiertła stomatologiczne Dumont

Dental ID jest wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości wierteł belgijskiej marki DUMONT INSTRUMENTS & CO. Producent ten od ponad 50 lat kreuje rozwiązania technologiczne i zaopatruje specjalistów na całym świecie w instrumenty najlepszej klasy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ok. 5 tysięcy modeli wierteł, w tym wiertła diamentowe oraz wiertła z węglika spiekanego.

Wiertła stomatologiczne Dumont
wiertła stomatologiczne

Dental ID oferuje szeroką gamę wierteł Szwajcarskiego producenta EDENTA. Ta szwajcarska firma z ponad 50 letnią tradycją dostarcza uniwer-salne instrumenty do wielu zastosowań – od przygotowania ubytku, przygotowania korony zęba, przygotowania licówki po leczenie przyzębia. Dzięki własnemu działowi badań i rozwoju Edenta sięga po najnowocześniejsze technologie i w oparciu o szwajcarską precyzję buduje certyfikowaną jakość w ponad 120 krajach na świecie. Instrumenty diamentowe i z wolframu węglika to synonimy niezawodności i szwajcarskiej precyzji z pieczęcią jakości.

NARZĘDZIA STOMATOLOGICZNE

Narzędzia stomatologiczne

Jako jedyni w Polsce oferujemy specjalistyczne narzędzia równie renomowanej, niemieckiej marki AR INSTRUMED.
Znajdą Państwo u nasz szeroką gamę narzędzi do stomatologii zaczynając od tych podstawowych diagnostycznych, kończąc na specjalistycznych narzędziach chirurgicznych. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, wytwarzane przez wykwalifikowanych profesjonalistów by zapewnić wysoki standard dokładności i precyzji.

Narzędzia stomatologiczne tytan

GUMKI STOMATOLOGICZNE

Gumki stomatologiczne EVE


Produkty niemieckiej, uznanej marki EVE Ernst Vetter GmbH to specjalistyczne instrumenty polerujące oraz szlifujące. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór modeli wykonanych z najwyzszej jakości materiałów - gumki silikonowe jak i pokryte diamentem.

Gumki stomatologiczne EVE

ZBIERAJ Z NAMI PUNKTY!

ODBIERAJ ATRAKCYJNE NAGRODY

Zapisz się do programu lojalnościowego Dental ID

Zasady są proste!

Każda Twoja złotówka wydana w Dental ID to jeden punkt w programie. Na koniec roku 2023 policzymy wszystkie Twoje punkty dzięki którym wybierzesz jedną z nagród.

Sprawdź jakie przygotowalismy dla Ciebie nagrody!

Zobacz: Zasady Programu oraz Regulamin 

W razie pytań napisz lub zadzwoń:

e-mail: p.kocinska@dentalid.pl

kom. 690 800 896

Kontakt za pomocą formularza


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Dental ID sp. z o. o., tel: +48 690 800 896, e-mail: biuro@dentalid.pl.
  Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania.
  Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych.
  Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.
  Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

  Przewiń do góry